Гранітні пам'ятники львів ціни, купити пам'ятник з граніту у львові ціна

(032)-232-95-29

(098)-895-21-87

(063)-340-51-60

Львів, вул. Навроцького, 10


ГОЛОВНА ПАМ'ЯТНИКИ ПОСЛУГИ ФОТОГАЛЕРЕЯ ГРАНІТИ КОНТАКТИ

Ціни на гранітні пам'ятники львів, купити пам'ятник з граніту у львові ціна

ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ

Пам'ятник з граніту львів ціна, купити гранітні пам'ятники львів ціни

Пам'ятник з граніту

Ціна: 6200 грн.

Пам'ятник з граніту одинарний із квітником! Для виготовлення пам'ятника використано граніт габро. Пам'ятник складається із стели, тумби і надгробку.

МОДЕЛІ ПАМ'ЯТНИКІВ

СТЕЛИ З ІНКРУСТАЦІЄЮ

ВСЕ ДЛЯ ПАМ'ЯТНИКІВ

Працюємо у Львові та Львівській області:

Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів!

Розміщення інформації для підприємців!

Виготовлення пам'ятників у Львові

- Виготовлення і встановлення надмогильних пам'ятників з граніту і мармурової крихти.

- Художнє оформлення пам'ятників.

- Обкладання пам'ятників плиткою.

- Реставрація старих пам'ятників.

Процес виготовлення пам'ятника

Етап - І

На першому етапі виготовлення пам'ятника створюється ескіз проекту. Ескіз на пам'ятник виконується із враховуванням всіх вимог і побажань замовника - матеріал виконання, написи і малюнки, їх розміщення, форма, релігійна і загальна тематика, колір і розмір. При виборі якісних матеріалів і гармонійному поєднанні графіки та елементів декору можна отримати ексклюзивну модель. Виготовлення пам'ятників у Львові, можна сказати, - створення малих архітектурних форм або творів скульптури.

Етап - ІI

Після затвердження ескізу створюється його тривимірна модель, а потім виготовляється сам надмогильний пам'ятник. Дальше відбувається остаточне доопрацювання, відповідно до ескізу наносяться написи і малюнки, при необхідності вони покриваються захисними лаками або плівками. Найбільш складним вважається виготовити пам'ятник із граніту або мармуру. Ці матеріали - дуже стійкі до впливу людини для коригування форми.

Етап - ІIІ

Доставка і встановлення за побажанням замовника. Доставка пам'ятника: Львів та Львівська область. Ціни на доставку обговорюються окремо. Встановлення пам'ятників проводиться із урахуванням попередньо узгодженого переліку робіт. Встановлення пам'ятників на всіх кладовищах Львова. Доступні ціни. Гаранія на всі пам'ятники.© 2015 «СТЕЛА»! Гранітні пам'ятники у Львові!

Створення сайтів у Львові - WebEtalon