Гранітні пам'ятники львів ціни, купити пам'ятник з граніту у львові ціна

(032)-232-95-29

(098)-895-21-87

(063)-340-51-60

Львів, вул. Навроцького, 10


ГОЛОВНА ПАМ'ЯТНИКИ ПОСЛУГИ ФОТОГАЛЕРЕЯ ГРАНІТИ КОНТАКТИ

Ціни на гранітні пам'ятники львів, купити пам'ятник з граніту у львові ціна

ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ

Пам'ятник з граніту львів ціна, купити гранітні пам'ятники львів ціни

Пам'ятник з граніту

Ціна: 6200 грн.

Пам'ятник з граніту одинарний із квітником! Для виготовлення пам'ятника використано граніт габро. Пам'ятник складається із стели, тумби і надгробку.

МОДЕЛІ ПАМ'ЯТНИКІВ

СТЕЛИ З ІНКРУСТАЦІЄЮ

ВСЕ ДЛЯ ПАМ'ЯТНИКІВ

Працюємо у Львові та Львівській області:

Борислав, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Камянка Бузька, Моршин, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Турка, Червоноград, Яворів!

Розміщення інформації для підприємців!

ГРАНІТИ НА ПАМ'ЯТНИКИ

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Дідковичі

Червоно-коричневий колір, середньо-зерниста будови. Граніт Дідковичі представляє міцний і надійний камінь. Завдяки низькій пористості граніт є одним з найбільш міцних будівельних матеріалів. Він призначений не тільки для оздоблення стін і підлоги всередині будівлі, а також для об'єктів і поверхонь в прямому контакті з навколишнім середовищем. Цей вид граніту робить ідеальне поєднання з металом.

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Ємельянівський

Гранітний камінь володіє чудовими декоративно-облицювальними властивостями, які підняли його на п'єдестал почесного першого місця серед гранітів, які використовуються для виготовлення надмогильних пам'ятників у Львові. Серед гранітних каменів Омелянівський вважається одними з кращих і найпрестижніших гранітів. Колірна гамма граніту може бути як сірувато-рожевою, так і червоно-помаранчевою, іноді коричнево-червоною з чорними вкрапленнями.

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Габбро

Дуже відомий гранітний камінь, що видобувається в Житомирській області. Найбільше габро популярний серед організацій, що працюють у сфері ритуальних послуг. Гірська порода має властивий для неї чорно-зеленуватий відтінок, іноді переходить у бірюзовий. Пам'ятники з такого матеріалу виглядають солідно і строго, підкреслюючи атмосферу спокою і височини душі.

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Капустянський

Сьогодні Капустянський кар'єр працює на повну потужність і є одним з найбільших за площею і видобутку граніту в Україні. Граніт сірувато-червоного, яскраво-червоного кольору з кристалами червоного мікрокліна. Малюнок каменю крапчато-плямистий і має певний напрям. Капустянський граніт легко обробляється, добре піддається шліфовці, швидко переходячи з кам'яної брили в красивий облицювальний, матеріал.

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Лабрадорит

Лабрадорит - гірська грубозерниста порода чорного, сірого, коричневого кольорів, з безліччю різнобарвних кристалів. Кристали можуть мати різноманітну колірну гаму: від яскраво-жовтого до темно-зеленого, від світло-блакитного до синього, від молочного до вогняно-червоного. Саме завдяки такому оригінальному забарвленні, він заслужив до себе пильну увагу, здобув всесвітню популярність багато років тому.

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Лєзнік

Завдяки своїм властивостям, палітрі відтінків і візерунків, Лезниківський граніт знайшов своє застосування в багатьох сферах будівництва, творчості, і дизайну. З кожним днем цей вид граніту стає все більш популярним в цих сферах діяльності. Ритуальні послуги: створення монументів, пам'ятників, меморіальних плит, виготовлення ваз, оздобленні інтер'єру.

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Межирічка

Межиріцький граніт - це середньозернистий світло-коричневий камінь з домішками різних відтінків, залежно від кольору польового шпату, становить його основну частину. Він відмінно полірується, зберігаючи дзеркальну поверхню при зовнішньому облицюванні протягом тривалого часу. Рельєфні фактури цього каменю особливо колоритно виглядають і підкреслюють монументальність і грандіозність споруд.

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Покостівський

Знаходиться родовище в селі Покостівка в Житомирській області. Залягання граніту у вигляді величезних цілісних глиб. Що дозволяє виконати замовлення виробів з максимально великими розмірами. Це важливий момент, коли йдеться про виготовлення великих колон, монументів, статуй, великих сходових елементів . Строгість і надзвичайно висока міцність цього граніту ідеально підходить для таких рішень в будівництві та виготовлевленні надмогильних пам'ятників.

Граніт на пам'ятник львів ціна, граніти на пам'ятники у львові ціни

Граніт Токівський

Завдяки монолітній структурі і різноманітним колірним відтінкам, граніт є популярним матеріалом для створення облицювальних каменів. Гамма кольорів граніту абсолютно різноманітна. Незважаючи на те, що граніти розділяють всього на три категорії: поліхромні, сірі і червоні, в природі можна також зустріти блакитні, зелені, чорні та інші відтінки. Для декоративного оформлення різних конструкцій, найбільш часто застосовують червоні граніти з однорідним пейзажним візерунком.© 2015 «СТЕЛА»! Гранітні пам'ятники у Львові!

Створення сайтів у Львові - WebEtalon